Bugün ne oldu?
Hoşgeldin Bal Ligi Tebrikle Kocaçeşmespor
HaberlerSalihli
00.15, 04/05/2015
Berke
Hoşgeldin Bal Ligi Tebrikle Kocaçeşmespor
Bu bir tanıtımdır.
Play-Out maçında rakibi Soma Sotesspor'u 5-1 yenen Kocaçeşmespor adını Bölgesel Amatör Lig'e(BAL) yazdırdı.

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme D Grubu’nu şampiyon tamamlayarak bu sezon Süper Amatör Küme’de mücadele eden Nurullah Akyıldız Yönetimindeki Kocaçeşmespor, Manisa Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde play-out maçında Soma Sotesspor’a gol olup yağdı. 5-1, Kocaçaşemespor bu galibiyetle tarihinde ilk kez adını Bölgesel Amatör Lig’e(BAL) yazdırdı.

Gol oldu yağdı

Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde oynanan ve Yaşar Can Temizel, Yusuf Doğan ve Uğur Önay hakem üçlüsünün yönettiği maçta Kocaçeşmespor’u hem galibiyete, hem e BAL’a taşıyan golleri 6 ve 44. Dk Gökay Çobanoğlu, 11. Dk. Zübeyr Özcan, 31. Dk Uğur Altıntaş ve 90. Dk. Taner Eser atarken, Soma Sotesspor’un tek golünü ise 88. Dk Kamil Erdem Ocak attı.

Biri çıktı, diğeri düştü

Kocaçeşmespor, 5-1’lik galibiyet sonrası BAL’a yükselerek büyük bir sevinç yaşarken, Soma Sotesspor ise 1 sezonun ardından BAL’a veda ederek, Süper Amatör Küme’ye düştü.


 

Kayda ve taraftarlar yalnız bırakmadı

Play-Out maçında Soma Sotesspor’u yenerek BAL’a yükselen Kocaçeşmespor’a, Manisa’da Belediye Başkanı Zeki Kayda ve taraftarlar yalnız bırakmadı. Başkan Kayda, soyunma odasına giderek Kulüp Başkanı Aziz Barak, Teknik Direktör Nurullah Akyıldız ve futbolcuları bu başarısından dolayı kutladı.

Salihli Sektör Gazetesi Ailesi olarak, Play-Out maçında rakibi Soma Sotesspor’u 5-1 yenerek, Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Kocaçeşmespor’a bu başarısından dolayı kutluyor, önümüzdeki sezon BAL’da başarılar diliyoruz
 
Teknik Direktör Nurullah Akyıldız yönetimindeki Salihli’nin köklü kulüplerinden Kocaçeşmespor’un tarihinde ilk kez BAL’a çıkması kentte büyük coşkuya neden oldu.

BAL’a çıkan Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Aziz Barak, Teknik Direktör Nurullah Akyıldız, futbolcular ve taraftarlar bu başarıyı kentte tur atarak kutladı.

Mahalle de meşale ve konfetilerle karşılanan Kocaçeşmespor kafilesi, bu başarıyı doyasıya kutladı.
Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Aziz Barak, tüm takıma bu başarıdan dolayı kutlayarak “Bu başarıyı bize yaşattınız. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

 
 
 
 
Bu haber 4391 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER